НАТО

Винищувачі НАТО перехопили російські безпілотники та літак спостереження над Балтійським морем

    Літаки РФ пробули в повітряному просторі над Балтійським морем близько трьох годин, після чого повернулися на територію Росії
    Винищувачі НАТО, підняті 20 квітня в повітря з авіабаз в Естонії, Литві та Польщі, перехопили російські винищувачі, бомбардувальники та літак спостереження над Балтійським морем. Про це повідомляється на сайті НАТО.

    "Радари НАТО зафіксували неідентифіковані літаки над Балтійським морем у вівторок уранці. У відповідь Об'єднаний центр повітряних операцій у місті Удем (Німеччина) підняв у повітря винищувачі для перехоплення та ідентифікації літаків, що наближалися, оскільки деякі з цих літаків неможливо було розпізнати за сигналами транспондеру, і жодні польотні плани на їх проліт не були надані", – мовиться в повідомленні.

    Як зазначається, унаслідок перехоплення літаки НАТО виявили та сфотографували два російські бомбардувальники Ту-160 у супроводі винищувачів Су-27 та Су-35, а також військовий літак дальнього радіолокаційного стеження А-50, також у супроводі винищувачів. Ці літаки пробули в повітряному просторі над Балтійським морем близько трьох годин, після чого повернулися на територію Росії.

    Читайте також: Підтягують у Донецьк артилерію: як окупанти провокують бійців ООС – ексклюзив з передової