Вибух в Криму

Був одним із ключових для рф: який вигляд мав військовий полігон у Криму перед вибухами – фото

До 2014 року це була база ВМС України

Яка авіатехніка була на військовому полігоні рашистів біля Новофедорівки у Криму до вибухів – про те, який вигляд мало кубло окупантів буквально за кілька годин до "бавовни", розповіли розслідувачі проєкту "Схеми" в Telegram.

Цей кримський аеродром – одне з ключових для авіації росії летовищ на півострові, йдеться в матеріалі. До 2014 року він був базою ВМС України.

"Нині там базується 43-й винищувальний авіаційний полк ПКС росії, у складі якого переважно винищувачі Су-30СМ, Су-33 та бомбардувальники Су-24М. Звідси російська армія здійснює авіанальоти та бомбардування українських міст", – повідомляють розслідувачі.

Журналісти оприлюднили знімок сервісу Planet Labs, зроблений, як зазначається, 9 серпня об 11:10 за Києвом, тобто приблизно за 4 години до вибухів. На ньому можна побачити склади та численну військову авіацію.

Нагадаємо, 9 серпня в Новофедорівці на території тимчасово окупованого Криму лунали вибухи в районі військового аеродрому рашистів. Відстань до позицій ЗСУ звідти становить понад 200 кілометрів. 

Окупаційна влада тимчасово захопленого Криму злякалася вибухів і оголосила про продовження високого рівня терористичної загрози на півострові до 24 серпня.

На всі ці події вже відреагували у Міноборони України, потроливши рашистів. А в окупованому Криму виникла паніка – з'явилося відео затору біля Керченського мосту.