РФ знову в ПАРЄ

"Зрада" Європи в ПАРЄ: МЗС підготувало жорстку відповідь – Клімкін

Міністр заперечує, що відновлення повноважень РФ в ПАРЄ було частиною угоди по звільненню 24 полонених українських моряків

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що МЗС підготувало план жорстких дій у відповідь щодо Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) у зв’язку з рішенням відновити повноваження Росії. Про це пише видання "Українські Новини".

"Наприклад, делегація ПАРЄ не повинна бути спостерігачем на цих виборах. Я вважаю, що нам треба переглянути, яким чином ми далі будемо брати участь в різних палатах ПАРЄ. Є ще кілька ідей, які ми погодили… Це досить комплексний план, який повинен стати реакцією, причому жорсткою і дуже послідовною, на ту "зраду", яку Європа здійснила в контексті ПАРЄ", – зазначив Клімкін.

При цьому він заперечує, що відновлення повноважень РФ в ПАРЄ було частиною угоди по звільненню 24 полонених українських моряків.

"Це не пропорційно. Тобто банально, ідея одне на інше розміняти – це не відповідає тій логіці, якої всі дотримувалися (в ПАРЄ)", – зауважив міністр.

У той же час він визнав, що в ПАРЄ обговорювалися різні варіанти звільнення моряків.

Нагадаємо, раніше 5.ua повідомляв, що Клімкін оприлюднив копії дипломатичних нот РФ і України щодо звільнення моряків.

Також дивіться фотогалерею за темою: