Олексій Гончаренко

"Європа хоче зберегти дружні відносини з РФ": Гончаренко про останню сесію ПАРЄ

Депутат від "Європейської солідарності" розповів, як виступав у ПАРЄ і які питання там порушив

На останній сесії ПАРЄ українській прапор викликав незрозумілу реакцію і деякі делегати прямим текстом сказали, що Європі потрібні дружні стосунки з РФ. Про це в етері ток-шоу "Прямим текстом з Юрієм Луценком" на "5 каналі" розповів народний депутат від фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

"У той час, коли вірмени демонструють фотокартки вбитих вірменських солдатів і порівнюють Алієва з Гітлером, то їх ніхто не перериває і ніхто не має до них запитань. Коли я питаю Меркель, чи є Путін вбивцею, і коли я дістаю український прапор, то це викликає істерику", – сказав він.

Політик також навів приклад сьогоднішніх дебатів щодо російського опозиціонера Олексія Навального, які є дивною і показовою історією.

"Я подав дві правки, як член юридичного комітету, про розслідування отруєння і реабілітацію Навального Єврокомісією. Але французька делегація подала правку, що саме РФ має це розслідувати. Генасамблея проголосувала за це. І ось коли вони захищали цю правку, то вони прямим текстом сказали, що "нам потрібні дружні відносини з Російською Федерацією", – розповів Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, що у Парламентській асамблеї Ради Європи перервали виступ депутата Верховної Ради і члена української делегації Олексія Гончаренка.