"Час: Online"

"Вечірній квартал" для Блінкена: чиїм вироком стане суд над Порошенком – Володимир Ар'єв у "Час: Online"

У п'ятницю, 21 січня, о 15:40 у програмі "Час: Online" на "5 каналі" з народним депутатом від "ЄС" Володимиром Ар'євим поговоримо, чому "справу Порошенка" порушили в умовах найвищої загрози вторгнення РФ

Питання до дискусії:

  1. Чому процес над Петром Порошенком розпочався саме тоді, коли концентрація російських військ на кордоні з Україною найвища і найвищою є загроза вторгнення РФ?
  2. У що міг перерости силовий сценарій Банкової під Печерським судом? Що змусило владу передумати? Чи міг Зеленський уже зараз повторити долю Януковича?
  3. Як суд над п'ятим президентом вплине на рейтинги Володимира Зеленського та Петра Порошенка? Найкращі політтехнологи Порошенка сидять на Банковій?
  4. Чи погодяться Путін і Зеленський на пропозицію Ердогана зустрітися в Туреччині? Що така зустріч може принести Україні?
  5. Чому Банкова мовчить на реакцію міжнародних дипломатів щодо переслідування Порошенка?

На ці та багато інших гострих запитань у п'ятницю, 21 січня, о 15:40 в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі" відповість народний депутат від партії "Європейська Солідарність" Володимир Ар'єв.

Маєте запитання до гостя? Пишіть їх у коментарях до анонсу у Facebook та YouTube і ми поставимо їх експертові у прямому ефірі.

Тисніть плеєр та "Створити нагадування", щоб не пропустити початок: