Зорян Шкіряк
5.ua

Шкіряк: Захоплення Савченко в полон - це спланована театральна постановка РФ

Сьогодні Савченко вкотре озвучувала темники Кремля, зауважив радник глави МВС

Захоплення Надії Савченко в полон – це спланована театральна постановка Росії. Про таке в ефірі "5 каналу" заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк.

"На моє глибоке переконання, я думаю, що її полон був заздалегідь спланованою театральною постановкою, яку здійснили російські спецслужби, для того щоби потім впровадити цю консерву в український інформаційний простір", – сказав він.

"Що стосується її слів, які вона сьогодні вкотре говорила, то ви знаєте, немає навіть що коментувати. По-перше, тому що Савченко ніколи не була на Революції Гідності і вона до неї немає відношення, вона підтримувала "Беркут", я думаю, що ви всі це добре знаєте, неодноразово бачили ті кадри, вона підтримувала Януковича, і власне виступала проти активістів Революції Гідності. Тому не їй давати оцінку тим людям, які захищали тоді державу", – додав Шкіряк.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, генеральний прокурор України під час виступу в парламенті заявив, що слідство має неспростовні докази, що Надія Савченко особисто давала вказівки щодо підготовки теракту в залі Верховної Ради. 

Саму Савченко ще 13 березня викликали на допит до СБУ у справі Рубана, якого затримали в Донецькій області при спробі ввезти з окупованої території арсенал зброї. Тоді депутат так і не прибула до слідчих. Приїхала на допит тільки сьогодні.