У скабєєвської кодли горять ср@ки

"Реклама" у прайм-тайм: руснявих пропагандистів порвало через календар з військовими ЗСУ

  У скабєєвських брудноротих згоріли ср@ки – а ви досі не підтримали ініціативу наших снайперів?

  На росії належним чином оцінили ініціативу снайперів 58-ї Окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського на чолі з Сергієм Варакіним, які свого часу надихнулися календарем "Без цензури" від "5 каналу", тож створили свій під назвою "Зрощені Україною". Пропагандисти топового телеканалу "Россия 1" приділили благодійному проєкту бійців кілька хвилин вечірнього прайм-тайм.

  Про це розповів фотограф Антон Федоров на Facebook.

  "У мене вчора очі були охеревші і ми довго нервово хіхікали з дружиною. Бачили наш випуск про календарі з "5 каналу". Так от… рЮсскому ТБ так "сподобався" наш проєкт, шо вони присвятили цьому аж 3 хв прайм тайм свого етеру. Кажуть, туди, щоб потрапити, великі гроші треба платити, а нас взяли безкоштовно! Ну звісно – все під копірку. Воюющая ЛГБТ сообщество, та неонациські фотограф...", – написав він та долучив скріншоти на підтвердження.

  Нагадаємо, захисники за допомогою чудового проєкту збирають гроші для придбання вкрай потрібних на передовій дронів. А ще, щоб допомогти відбудувати житло сім'ї Михайла Прудника в Мощуні, де їм свого часу довелося тримати позиції.

  Аби отримати календар, потрібно закинути від 1000 грн донату в цю Баночку та відправити лист зі скріном переказу на цю пошту (обов'язково з номером НП та контактами отримувача!).

  Ініціативу також підтримав і головнокомандувач Валерій Залужний – тож в українців є можливість отримати три примірники з підписами військових та Залізного Генерала – за найвищі ставки в аукціоні. Стартова ціна 5000 грн, зробити свою ставку можна в коментарях на сторінці Сергія Варакіна.

  Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

  Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.