Петро Порошенко

Порошенко: "Наш ворог – Путін, і ми його переможемо"

  За словами Порошенка, єдиний вихід для влади – об'єднати всі демократичні проєвропейські сили для захисту держави

  П'ятий президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко в Київському апеляційному суді закликав українців до єднання. 

  "Сьогодні ми з вами боремося не за Порошенка і навіть не за права людини. Бо якщо вони таке роблять із Порошенком, можете собі уявити, що вони роблять із простими звичайними українцями. Сьогодні ми з вами боремося за Україну. Саме тому я з перших днів цього процесу закликаю до єдності. Ненависть, якої не має бути, не повинна розколоти українців. Бо наш головний ворог – Путін, і ми маємо зустріти його сильними та об'єднаними", – зазначив він.

  За його словами, єдиний вихід для влади – об'єднати всі демократичні проєвропейські сили для захисту держави.

  "За нами – правда. Тому що народ із нами, ми переможемо. Але переможемо ми не вас, бо ви просто опоненти, і немає в мене такої мети. А переможемо ми Путіна, бо Україна – не Росія. Ми зробили це разом у 2014-му, ми зробимо це разом у 2022-му. І ми будемо разом рухати країну в Європу, як я робив з 2014-го до 2019-го", – нагадав лідер "ЄС".

  Наразі українці борються за власну державу та демократію, уточнив він.

  "Ми боремося за те, за що завжди боролися українці – за свободу. Ми боремося за нашу землю. Ми – відповідальні державники, і ми переможемо", – додав Порошенко.

  Нагадаємо, Апеляційний суд переніс розгляд оскарження запобіжного заходу Порошенку, який мав відбутися сьогодні, на 11 лютого. Сталося це нібито через те, що не надійшли матеріали із суду першої інстанції – Печерського. Про це заявила колегія суддів. Мовиться про 9 томів так званої вугільної справи 2014-2015 років.

  Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.