сергій лавров

лавров визнав, що Мінські домовленості готувалися, щоб ослабити росію

    Воєнний злочинець поскаржився, що "український режим" при Порошенку активно готувався до війни з рф

    Міністр закордонних справ рф сергій лавров під час спільної пресконференції із керівником МЗС Єгипту Самехом Шукрі заявив, що Мінські домовленості готувалися для того, аби ослабити росію. Так званий дипломат поскаржився, що "український режим" при Порошенку активно та з допомогою західних країн готувався до війни з рф.

    "На прохання єгипетських друзів дали детальну інформацію про довгі роки саботажу Мінських домовленостей, які активно використовувалися українським режимом для того, щоб готувати війну проти росії", – заявив лавров.

    Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

    Раніше вже колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила в інтерв'ю для Die Zeit, що Мінські домовленості дали Україні час підготуватися до нового вторгнення рф. А всім учасникам цих угод було зрозуміло, що збройний конфлікт ще не врегульвано. Колишній президент Франції Франсуа Олланд також зауважив у інтерв'ю для The Kyiv Independent, що саме ці домовленості дали Україні необхідний час для зміцнення ЗСУ. Крім того, за його словами, "Мінськ" не дав російському президенту розширити тимчасово окуповані території.