Ольга Айвазовська

Діалог про звільнення українських політв'язнів у РФ ведуть на всіх можливих політичних рівнях – Айвазовська

Вона додала: В Мінську немає сенсу про це говорити

Діалог про звільнення українських політв'язнів у Росії ведуть на всіх рівнях, окрім Мінського процесу. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила експерт політичної підгрупи ТКГ з врегулювання ситуації на Донбасі Ольга Айвазовська.

"Мова про те, що цих людей треба повертати, але все-таки: я би хотіла зазначити, що цей діалог на тему політичних в'язнів є трішки вищого рівня. Тобто особистий контакт між лідерами різних держав, зокрема "нормандської четвірки"... жодного стосунку до безпосередньо частини конфлікту на Донбасі вони не мають, але діалог щодо їхнього повернення ведуть на всіх можливих і неможливих політичних рівнях – від міжнародних організацій... до формату безпосередніх контактів лідерів. У Мінську, мені здається, немає сенсу про це говорити, як в якомусь окремому статусі", – сказала вона.

Детальніше дивіться у відео:

Нагадаємо, за словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна, в тюрмах Російської Федерації наразі перебуває понад 60 українських політв'язнів, з яких 22 – безпосередньо на території Росії, інші – в окупованому Криму.

Дивіться також фотогалерею за темою: