Як жінці захистити себе від зґвалтування під час війни – розповіли психологи

Shutterstock

Російські окупанти безжально руйнують нашу країну, її міста та мешканців. Разом з цим щодня зростає кількість жертв сексуального насильства

У цей складний час жінки змушені самі захищатися, поки їхні чоловіки обороняють українські землі на передовій.

Психологи з Науково-дослідницького інституту вивчення проблем злочинності ім. В.В. Сташиса поділилися з жінками кількома порадами щодо того, як уберегти себе від зґвалтування, повідомляє "Дивогляд". 

  • Поводьтеся неочікувано для нападника

Ґвалтівник здебільшого буде впевнений, що ви станете слухатися його і піддаватися вказівкам. Проте, спробуйте вдатися до хитрощів. Поговоріть з нападником "по душах" і зізнайтеся у начебто наявних венерологічних або дерматологічних захворюваннях.

  • Викличте в агресора огиду

У цій ситуації, як ніколи доречно буде справити нужду. І ні, це не соромно. Ця вимушена міра може відштовхнути злодія та врятувати ваше життя.

  • Використовуйте фізичну силу лише, якщо впевнені в її ефективності

Фахівці вважають, що зайвий спротив лише викличе ще більше збудження у злочинця, що вам зовсім не "на руку". Однак, якщо ви впевнені у своїй фізичній силі, то спробуйте поборотися з ґвалтівником.

  • Ударте по "гарячій" точці

Коли вам випаде нагода (а вона обов'язково випаде), не гайте часу і вдарте кривдника в пах і тікайте з того місця.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що робити жінці, яка постраждала від ґвалтування під час війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ