У Рівному народилося бидло скотське – фото й відео

Суспільне

Наразі малюк важить майже 70 кг

У Рівненському зоопарку з'явилося на світ бидло скотське – шотландська корова, якій дісталося ім'я Аліса. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на "Суспільне".

Працівниця зоопарку Мирослава Патій розповіла, що цей вид тварин не має вибагливих умов харчування та швидко пристосовується до різних погодних умов. Наразі Аліса важить майже 70 кілограмів та має пухнасту руду шерсть.

Аліса з'явилася на світ у зоопарку понад місяць тому. Назву для новонародженої вибрали працівники зоопарку одразу, як побачили її.

За словами завідувачки науково-просвітницького відділу Мирослави Патій, наразі маля адаптується у вольєрі:

"Малятко дуже жваве, енергійне, вона досліджує вольєр. Постійно щось нюхає, але завжди тримається поруч мами. Це дуже гарна дівчинка, вона ніби маленьке сонечко. Руденька така, цікава, як ведмежатко"

Шотландські корови з'явилися в цьому зоопарку вперше у 2012 році. У Рівненському зоопарку є шість парнокопитних цієї породи.

"Поступово до нас прибували ще представники цієї породи, і у 2013 році до нас прибула корівка В'юга. Згодом вона народила Барбі, а вона – мама нашої Аліси", – додала Мирослава Патій.

Раніше "Дивогляд" публікував фотографії Аліси, яка є маленькою теличкою шотландської породи корів "гайленд".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ