Ігор Татарчук

Ведучий Час новин,
Народився у місті Житомирі у 1974 році. Закінчив Житомирський державний університет. Випускник 1996 року за спеціальністю «Вчитель фізики і математики». Утім, за фахом не працює. За два роки після закінчення ВИШу стає до праці на першій у Житомирі ФМ радіостанції, де був репортером та ведучим місцевих новин. Згодом переїжджає до Києва, де з 2000 року працює на телеканал СТБ редактором програми «Медіа-клуб» та менш ніж за півроку стає її ведучим. Стажувався у Сполучених Штатах Америки на телекомпанії CBS у Нью-Йорку, де вивчав редакційний досвід програми «60 Minutes II». Також працював над вивченням роботи громадських мовників у Каліфорнії. З 2002 року ведучий «Вікон. Опівночі», з 2004-го року - ведучий «Вікон» у пройм-тайм. Влітку 2005-го прийшов на «5-й канал», ведучим «Часу Новин». З цього приводу сказав, що пропозиція щодо зміни місця роботи співпала з його бажанням. Ведучий інформаційно-аналітичного тижневика «Вікно в Європу.Сильніші разом». Серед своїх пріоритетів у професійній діяльності на перші місця ставить свободу, творчість та розвиток. Захоплюється філософією, велоспортом та музикою. Одружений.

«Сучасні мас-медіа дарують світові дивовижні можливості. Одна з головних полягає у тому, що глядач може перетворитися на джерело медіа-контенту, яке використовують мовники.Ми є свідками того, як стрімко зменшується час, необхідний для його розповсюдження. 

П’ятий завжди був найкоротшим шляхом від події до українського глядача. І завжди джерелом, на яке можна покластися. Я надзвичайно втішений, спостерігаючи, як на такі ж джерела перетворюються сотні наших глядачів, на медіа-свідчення яких ми посилаємося, створюючи новини. Це двосторонній рух, який робить кращими і мовника, і аудиторію".

Loading...
Попередній
Анна Мірошниченко
Наступний
Яна Конотоп