5 канал

Вихід в море малих і середніх суден заборонено - заступник голови Одеської ОДА

Для виходу в море судна на Одещині зараз потрібно пройти технічне обстеження, а також отримати спеціальний дозвіл.

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив перший заступник голови Одеської ОДА Володимир Жмак.

"Зараз заборонений в море вихід будь-яких малих і середніх суден, до того ж вони всі виходили в море з нелегальних причалів. Для того, щоб вийти зараз у море, потрібно пройти технічне обстеження, а також отримати дозвіл. Ми спільно працюємо і з прикордонниками, і з адміністрацією морських портів, і з іншими державними службами щодо того, щоб не допустити повторення такої трагедії", - сказав він.

Також за його словами, затонуле судне "Іволга" заарештували для того, щоб у разі необхідності можна було провести додаткові слідчі дії та експертизи.

"Я так розумію, це процедури Міністерства внутрішніх справ щодо арешту цього судна, щоб з ним нічого не сталося, і у випадку необхідності можна було провести ще якісь слідчі дії та експертизи. Зараз були вилучені всі навігаційні документи і документи щодо судна. Мабуть, для того, щоб мати можливість спокійно працювати з іншими речовими доказами, і було заарештовано судно", - зазначив Жмак.

Нагадаємо, рятувальники не виявили нових тіл на затонулому в Затоці катері "Іволга", зниклими безвісти залишаються щонайменше три людини.

Попередній матеріал
Генпрокуратура завершила розслідування у справі Мосійчука - нардепу загрожує до 12 років
Наступний матеріал
Майже 800 високопосадовців часів Януковича офіційно люстровані
Loading...