Южный курьер

Саакашвілі потренувався разом із поліцією – рятував поранених і зупиняв порушників

Чільник Одещини вважає за необхідне продовжити реформу правоохоронних відомств – міліції та прокуратури.

Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі особисто взяв участь у навчаннях майбутніх правоохоронців і заявив, що нова поліція немислима без оновлення прокуратури та інших силових органів влади. Про це повідомляє місцеве видання "Южный курьер".

Сьогодні, 18 серпня, майбутні одеські поліціянти провели у дворі Університету МВС показове тренування, в ході якого відпрацювали кілька варіантів евакуації постраждалих при масових заворушеннях у місті: троє-четверо правоохоронців забирали потерпілого, який не міг рухатись, в салон або в багажник своєї машини, ще двоє озброєних полісменів їх прикривали. Іншим сценарієм стала перевірка документів водія автомобіля, який проїхав на червоне світло і був зупинений поліцією.

До навчань долучився чільник області Міхеіл Саакашвілі. Він одягся в тренувальну форму поліції та особисто "пакував" у багажник поліцейської машини пораненого і перевіряв документи у порушників. Крім того, він і сам побував у багажнику поліцейського автомобіля.

Навчання Саакашвілі підсумував досить емоційним виступом, у якому відзначив високий професіоналізм співробітників патрульної поліції і заявив, що вони зможуть перевершити за своїми якостями колег із Європи та США. Також посадовець вказав на високі очікування до поліції, яка створюється сьогодні, але потрібна була ще вчора.

Найважливішим моментом голова області вважає реформу у вигляді створення з нуля і інших правоохоронних органів в структурах МВС і прокуратури: "Якщо залишити все як є, то стара прокуратура, стара міліція – вони просто з'їдять нову поліцію за півроку". Початок роботи патрульної поліції заплановано на кінець серпня – тобто за 10-12 днів. Нинішню ж міліцію Саакашвілі назвав абсолютно корумпованою кримінальною структурою, яка займається торгівлею наркотиками, "віджимом" автомобілів, "кришуванням" бізнесу та іншими неналежними діями.

Попередній матеріал
Генпрокуратура оголосила в розшук 145 екс-працівників прокуратури Криму
Наступний матеріал
"Укроборонпром" відремонтував і повернув на фронт партію танків "Булат"
Теги:
Loading...