telegraf.com.ua

Саакашвілі поки що не надав жодних фактів щодо незаконної діяльності одеських прокурорів – Шокін

  Огульні звинувачення будь-якого співробітника прокуратури неприпустимі.

  Про це заявив в ході інтерв'ю виданню "Українські новини" генеральний прокурор України Віктор Шокін.

  "Саакашвілі з емоційним темпераментом. Я з ним розмовляв з приводу його висловлювань, і ми дійшли згоди, що огульні звинувачення будь-якого співробітника прокуратури неприпустимі. Ми з ним домовилися, що якщо у нього будуть конкретні факти, або "кришування" щебеню, як він говорив, або інші незаконні дії, то будуть передавати їх мені. У нас, як я вже говорив, створено спеціальний підрозділ, який буде все це перевіряти. На даний момент до мене яких-небудь конкретних фактів щодо співробітників прокуратури від нього не надходило", - сказав Шокін.

  Окремо він висловився стосовно прокурора Горностаєвої, ще раз наголосивши, що він не є її родичем. За його словами, її діяльність не може перевірятися, бо проти неї немає жодних фактів правопорушень.
  "Вона не може перевірятися, так як для перевірки потрібні конкретні факти протизаконної діяльності. Саакашвілі не надавав мені жодних доказів проти неї. Щодо Горностаєвої я можу сказати за її позовами державі повернуто понад 160 млн гривень. А сума на яку вона заявила позовів становить понад 400 млн гривень. Фактично всі позови були задоволені, а значить і обгрунтовані", - відзначив чільник ГПУ.

  Попередній матеріал
  Негода в Росії: слідом за Сочі затопило Воронеж, одна людина загинула
  Наступний матеріал
  Боксер Манукян приносить Україні срібло на Європейських іграх
  Теги:
  Loading...