5.ua

Саакашвілі: Олігархи заробляють гроші за рахунок слабкості держави

  На думку чільника Одеської області, олігархи все робитимуть для того, щоб держава продовжувала лишатись слабкою.

  Голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі вважає, якщо уряд дійсно хоче сильної України, він повинен публічно відмежовуватися від олігархів і замінити наглядові ради та директорів держпідприємств, призначених різними олігархами. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook сьогодні, 6 вересня.

  "Поки що, все робиться з точністю навпаки. Після зняття директора Іллічівського порту Крука, я дізнався, що на конкурс нового начальника, в заключний тур, знову вийшов Крук", - йдеться в дописі Саакашвілі.

  Він також додав, що не вважає випадковістю те, що після його критики прем'єр-міністра, найдошкульніше відреагував головний олігарх "і істеричні нападки почалися саме з боку деяких олігархічних засобів масової інформації. Олігархи заробляють гроші за рахунок слабкості держави і все робитимуть для того, щоб держава продовжувала лишатись слабкою".

  Нагадаємо, 4 вересня голова Одеської обласної державної адміністрації дав інтерв'ю "5 каналу", у якому, зокрема, лунала критика убік чинного прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка і уряду. У відповідь на це Арсеній Яценюк заявив, що "негоже колишньому президенту давати брехливі звинувачення", зазначивши, що є першим союзником голови Одеської ОДА.

  Попередній матеріал
  Лаґард: Україна здивувала світ своїми здобутками у реформах
  Наступний матеріал
  Порошенко: Особистого конфлікту між Яценюком і Саакашвілі немає
  Теги:
  Loading...