Саакашвілі 5.ua

Саакашвілі очолив новостворену Спостережну раду реформ держпідприємств

  У Кабміні створили Спостережну раду реформ держпідприємств на чолі з Саакашвілі.

  Рада контролюватиме, як приватизацію державних підприємств, так і впровадження на них реформ. Під час презентації цього проекту міністр економіки Айварас Абромавичус розповів, що на нинішньому засіданні уряду чиновники розглядатимуть зміни до деяких державних законів. Зокрема, щоб підвищити зарплату керівникам держкомпаній. На переконання міністра, чиновник не може ухилитися від корупції при зарплаті у кілька тисяч гривень.

  "Чудес не буває. За дві тисячі гривень реформу не зробити. І реформи будуть виконуватися настільки прогресивно наскільки люди будуть готові до цього, будуть прогресивні, які їх роблять, грубо кажучи. Потрібно підвищити зарплату", - наголосив міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус.

  "Одна лише маленька залізниця в маленькій Грузії дуже часто приносила набагато більший прибуток державі за рік ніж усі гігантські держпідприємства, на яких працює велика кількість людей, ніж в Грузії населення, за той самий рік. Все дуже просто, там не крали, а так крали. І крадуть, крадуть, на жаль", - додав голова Одеської облдержадміністрації, голова спостережної Ради реформ держпідприємств Міхеіл Саакашвілі.

  Попередній матеріал
  Неподалік Авдіївки горить газ із перебитого терористами газогону
  Наступний матеріал
  Ще одна велика пожежа спалахнула поблизу Києва
  Теги:
  Loading...