facebook.com/SaakashviliMikheil

Саакашвілі домігся відсторонення керівника Іллічівського порту

  Голова Одеської обладміністрації Міхеіл Саакашвілі приїхав в Іллічівський порт і поінформував про зміну керівництва підприємства.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Саакашвілі привіз із собою наказ міністра інфраструктури України, згідно з яким начальник державного підприємства "Іллічівський морський торговельний порт" Юрій Крук був відсторонений від виконання обов'язків на час перевірки господарської діяльності підприємства.

  "Після більш ніж підозрілої передачі основних причалів Іллічівського порту офшорній компанії, зареєстрованій у центральноамериканській Республіці Беліз, вчора опівночі ми нарешті домоглися усунення керівника Іллічівського порту з посади. Мільярди гривень втрачають українці щороку через контрабанду і офшорні махінації. Сподіваюся, нове керівництво буде підібрано в результаті чесного, прозорого конкурсу, щоб інтереси працівників не постраждали, і бюджет став отримувати доходи. І що ще дуже важливо, я вимагаю від Міністерства інфраструктури анулювати корупційний контракт з белізькою компанією і повернути причали державі", - наголосив Саакашвілі.

  Повідомляється, що обов'язки начальника підприємства виконуватиме Анатолій Яременко. Під час візиту Саакашвілі до Іллічівського порту Крук був відсутній на робочому місці у зв'язку з хворобою. У свою чергу профспілкові організації порту заявили про намір відстояти Крука на посаді керівника. 

  Нагадаємо, 22 липня очільник Одещини вимагав звільнити керівника Іллічівського морського торговельного порту.

  Попередній матеріал
  За три дні в Тбілісі стартує XIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль
  Наступний матеріал
  В Іонічному морі за перевезення мігрантів затримали трьох українців
  Теги:
  Loading...