rbc.ua

Порошенко надав громадянство соратнику Саакашвілі, який керуватиме міліцією Одещини

  Указом Президента Петра Порошенка до громадянства України прийнято Гіоргі Лорткіпанідзе, колишнього заступника глави МВС Грузії.

  "Відповідно до пункту 26 статті 106 Конституції України та статті 9 Закону України "Про громадянство України" постановляю: Прийняти до громадянства України Лорткіпанідзе Гіоргі, 1968 року народження, уродженця Грузії, який проживає у місті Києві", - повідомляється на сайті Президента.

  Зазначається, що такий крок становить державний інтерес для України. Нагадаємо, новий голова одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі, екс-президент Грузії, заявив про рішення призначити Лорткіпанідзе керівником міліції Одеської області.

  Саакашвілі також планує реорганізацувати митницю Одещини, звільнивши усе керівництво. Окрім того, екс-президент Грузії оголосив конкурсний набір на посади голів райадміністрацій регіону. "Одесити, які за кордоном, які навчаються - всі нам потрібні. До біса кар'єру, до біса амбіції, до біса все. Якщо в України не вийде - всім мало не покажеться. Моя мотивація дуже конкретна - допомогти цій блискучій країні", - заявив Саакашвілі.

  Попередній матеріал
  Епопея з КПУ закінчиться у законний спосіб – Петренко
  Наступний матеріал
  Техніка збройних сил США зайшла на територію України в межах навчань
  Теги:
  Loading...