5 канал

Марушевська розповіла, хто працюватиме на новій Одеській митниці

Як тільки буде створена зона митного оформлення, відкриється набір митників на понад 100 посад.

Про це в ефірі "5 каналу" повідомила начальник Одеської митниці ДФС Юлія Марушевська.

"Я звісно не йду туди сама, я йду з людьми, які мене підтримують, я йду з дуже хорошими людьми з грузинського боку, тобто це люди, які робили ці реформи в Грузії, керували митними постами, запускали ці зони митного оформлення, тобто вони розуміють цю ідеальну картинку як вона має виглядати, принаймні є таким дороговказом", - сказала вона. 

Марушевська також додала: "З іншого боку є українські хороші юристи, які вже себе проявили за час роботи в адміністрації, які пишуть зміни до тих законодавчих актів, які нам потрібні, щоб втілити те, про що ми говоримо. Команда спільна. Ми вже встигли спрацюватися, здружитися на досвіді попередньому в державній адміністрації Одеській і рухаємося вперед. Очевидно, страху бути не може".

За її словами, конкурсу на посади до її команди наразі ще немає. Як тільки буде створена зона митного оформлення, відкриється набір митників на понад 100 посад.

"Конкурс буде на посади, які стосуються от саме митниці, коли ми створимо от цю зону митного оформлення. Ми наберемо більше 100 людей, які повинні мати нову філософію, вони повинні розуміти що ... надають послуги для бізнесу", - зазначила начальник Одеської митниці ДФС. 

Нагадаємо, глава Одеської митниці Юлія Марушевська називає своє призначення політичним.

Повну версію розмови з Юлією Марушевською дивіться у рубриці Інтерв'ю.

Попередній матеріал
На Донеччині посилили режим охорони і проводять контрдиверсійні заходи
Наступний матеріал
Росія продаватиме газ Європі за найнижчою за останні 11 років ціною – ЗМІ
Loading...