Фото прес-служби ОГПУ

ГПУ оприлюднила відео представлення Сакварелідзе на посаді прокурора Одещини

Генеральний прокурор України Віктор Шокін представив колективу органів прокуратури Одеської області нового керівника.

Фото та відео з місця події оприлюднила прес-служба ГПУ.

Віктор Шокін повідомив, що його наказом Давіда Сакварелідзе призначено на посаду заступника генерального прокурора України – прокурора Одеської області. Також, за його словами, Сакварелідзе куруватиме роботу відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях стосовно працівників прокуратури Генеральної прокуратури України.

Фото прес-служби ОГПУ

У своїй короткій промові генеральний прокурор зауважив, що з приходом до органів прокуратури Давіда Сакварелідзе розпочався активний етап реформи. Шокін наголосив, що йдеться не лише про тести та створення нових місцевих прокуратур, а й про виявлення фактів корупції серед прокурорів, та висловив впевненість у тому, що всі кримінальні провадження у сфері корупції будуть доведені до суду і завершаться належними вироками.

Також Шокін закликав прокурора Одещини в цей важкий час бути "жорстким та виваженим" у прийнятті рішень. Він запевнив, що у цій роботі Сакварелідзе має повну підтримку українського народу, Президента України та керівництва Генеральної прокуратури України.

Фото прес-служби ОГПУ

У свою чергу Сакварелідзе подякував за довіру та запевнив, що продовжуватиме боротьбу з корупцією та контрабандою, оскільки ці явища становлять реальну загрозу для держави. Він акцентував увагу на тому, що процес реформування розпочатий, та його успішне завершення є волею народу і чільників держави. Він запевнив підлеглих: "Реформ не потрібно боятися, їх треба пережити, щоб вийти на новий рівень. Довіра суспільства залежить від нас: від розслідуваних кримінальних проваджень, від завершених справ, від повернення накраденого до державного бюджету".

Нагадаємо, раніше низка ЗМІ повідомила, що Давіда Сакварелідзе представив Міхеіл Саакашвілі.

Попередній матеріал
На Дніпропетровщині зустріли демобілізованих танкістів
Наступний матеріал
Кримчани шукають на полицях магазину в першу чергу українські товари – експерт
Теги:
Loading...