фото Газета.UA

Волонтери збирають кошти для пораненого десантника Антона Конфєткіна

  Гроші на реабілітацію збирають для пораненого 20-річного десантника Антона Конфєткіна. На початку серпня вояк потрапив під обстріл "Градом" на Луганщині, коли віз воду для своїх побратимів.

  Десантник майже півтора місяці перебуває у Центральному військовому клінічному шпиталі столиці, а у четвер зробив свої перші кроки за понад півтора місяці.

  7 серпня – за тиждень до свого 20-го дня народження – Антон потрапив під обстріл "Градом". Того ж дня його прооперували у Харківському шпиталі, а за кілька днів доправили у Київ. Хлопець переніс 3 операції. Недуга дала ускладнення: боєць не може харчуватися, тому схуд на понад півтора десятка кілограмів. Та попри все лікарі мають оптимістичні прогнози.

  Хірург Ігор Іванов військово-медичного клінічного центру розповів: "Вкрай важке поранення, тому що тут задіяна черевна порожнина, грудна клітина і в черевній порожнині вражено кілька органів. Шанси є в нього в плані того, що він повернеться до здорового життя, все буде добре, він поправиться, окрепне".

  На Антона згодом чекає ще одна операція, потому реабілітація. Волонтери ж вже зараз почали збирати кошти для бійця.

  Цілодобово за Антоном доглядає мама – приїхала з Дніпропетровщини. Розповідає, усе необхідне у її сина нині є, але з острахом думає про майбутнє.

  Антон же згадує про війну неохоче. Натомість, думає, що робитиме, коли на сході все втихомириться і до нього повернеться здоров’я.

  "Щоб війна закінчилась, мабуть цього всі хочуть. А дальше все буде нормально. Можна вже і по світу покататися", – каже боєць.

  Реквізити для допомоги:
  Карта Приватбанку: № 5104 7700 0606 2584

  Отримувач: Конфєткіна Неля Петрівна (мама)

  Попередній матеріал
  У бійця-контрактника на Одещині вилучили гранати та набої
  Наступний матеріал
  У Києві пройшов Марш миру за участі паралімпійців і ветеранів АТО
  Теги:
  Loading...