Facebook / Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери збирають гроші на порятунок пораненого під Слов’янськом воїна

25-річний боєць-волинянин підірвався на ворожій міні і потребує біотехнічної реабілітації.

Волонтери Всеукраїнського центру волонтерів "The People's Project" пишуть: жага до життя та невпинна допомога волонтерів інколи стає єдиним фактором, який тримає важкохворого бійця на цьому світі. Саме тому розказати кожну історію пораненого бійця з-поміж десятків тисяч інших історій – це насамперед можливість зрозуміти, які є пріоритети в нашому житті. Головне для солдата – не медалі, нагороди і подяки від перших осіб держави, а, наприклад, можливість самостійно пересуватись. Тому волонтери People’s Project і далі збирають кошти на лікування героїв, а український народ продовжує збирати кошти на дорогі операції, які дають цей шанс.

Волинянина Юрія у квітні 2014 року з рівненського полігону направили на Схід. 4 липня 2014 року він їхав за боєприпасами, коли його авто наїхало на ворожий фугас – потужним вибухом бійця викинуло з кабіни. Єдине на сьогодні бажання 25-річного Юри – це стати на ноги і відкинути вже остогидлі за рік милиці.

Боєць описав нещасливий так: "Територіально – це село біля Слов’янська. Я їхав посередині колони. В той момент переді мною БТР і "Урал" проїхали, а я менший радіус на повороті взяв. І знаю ж правило – рухайся точно по колоні в одній колії. Але не помітив, як взяв курс трохи лівіше і все – відчуваю: все піднімається вгору, я вилітаю з кабіни через двері, розривний удар прийшовся на ноги. Мені дісталося добряче, а хлопцю поруч – порівняно легкими травмами".

Перші машини проїхали далі, решта колони зайняла оборону на випадок ворожого нападу і не одразу під’їхали. Трохи згодом під’їхали розвідники на БТР, надали першу допомогу, наклали шину і забрали поранених. Десантники зробили бійцю потрібні уколи, промили рани і відправили на Харків.

Того ж дня в Харкові йому зашили відкритий перелом, а за тиждень відправили у Вінницю. Там вже поставили апарат, вирівняли кістки, дістали уламок з голови, днів через десять шви познімали і відправили додому.

Реабілітація проходила довго і болісно. "Головний мій план сьогодні – стати на ногу. Більше року ходжу на костилях – вже і не думається про інше, крім як видужати. Це головне", – каже Юрій.

Зрощення кістки у бійця пішло неправильно. До нього приходили багато волонтерів, допомагали. Нарешті зателефонували з проекту "Біотех-реабілітація поранених", запропонували приїхати на консультацію, розказали про волонтерів People’s Project. "Тут мені тільки сказали "Чого ти раніше не приїхав?" – запитали бійця.

Він каже: "Рік по суті втратив через цю ногу. Втім, не жалкую про те, що сталося. Я воював за свою країну. Хоча і багато моментів в цій війні не розумію. А ховатись? Все життя тікати не будеш, десь – та й наздожене".

Уся історія лікування бійця – за посиланням.

ПриватБанк для переказу у гривнях

Миколаївський обласний благодійний фонд "РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ"

ПАО КБ ПриватБанк

ОКПО: 36143302

МФО: 326610

Рахунок: 26004053210825

Призначення платежу: Благодійний внесок. Біотех-реабілітація поранених

 

SWIFT-переказ у USD

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

Account: UA803266100000026009053209659

Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine

Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York

Swift code: CHASUS33

Correspondent account: 001-1-000080

Description: Donation for “Bioengineering Rehabilitation for Wounded” project

 

SWIFT-переказ у EUR

BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

Account: UA413266100000026009053206287

Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine Swift code: PBANUA2X

Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany

Swift code: COBADEFF

Correspondent account: 400 8867 00401

Description: Donation for "Bioengineering Rehabilitation for Wounded" project

Нагадаємо, волонтерираніше оголосили збір коштів на біотех-реабілітацію інших поранених бійців - добровольця 11 батальйону "Київська Русь" і воїна 30-ї ОМБр.

Попередній матеріал
Яресько розраховує на збільшення фінансової підтримки України до $15 млрд
Наступний матеріал
Не закривши небо над Донбасом, Україна не порушила жодних норм міжнародного права - міністр юстиції
Теги:
Loading...