Народний проект - Всеукраїнський центр волонтерів

Волонтери врятували пораненого під Зеленопіллям 19-літнього бійця від ампутації стопи (відео)

Юнак, якому загрожувала ампутація стопи, уже почав ходити і присідати завдяки проекту біотех-реабілітації поранених

По військовому табору 24-ї окремої механізованої бригади на опорному пункті за 17 км від Зеленопілля на Луганщині 11 липня 2014 р. спрацювали російські "Гради", пишуть активісти "Народного проекту - Всеукраїнського центру волонтерів". Тоді декілька військових загинули на місці, інші зазнали дуже важких поранень. 19-річний юнак з Прикарпаття Володимир Домніч отримав осколкові поранення, але залишився живим і був представлений до нагороди.

Хлопець проходив лікування у військових шпиталях, де лікарі запропонували відрізати частину стопи, або залишити все так, як є. Тоді він не міг ходити через втрату опороздатності лівої стопи – йому потрібне було відновлення дефекту кісток та м’ яких тканин.

Якби Володимир своєчасно не потрапив до клініки Ilaia, ампутації уникнути не вдалось би, кажуть волонтери. Він був одним з перших бійців, які стали пацієнтами цієї клініки, і лікувався хлопець за рахунок пожертв People's Project. Ті зазначають: "Приклад Володимира наглядно демонструє переваги сучасного медичного лікування над стереотипним".

Зараз хлопець вже повністю відновився після лікування за проектом "Біотех-реабілітація поранених". Він пройшов тренувальний курс в санаторії і тепер повертається до повноцінного життя. Найближчі плани на майбутнє – забрати документи з університету і влаштуватись на роботу в військкомат.

Хлопець впевнений, що людина, яка хоче вилікуватись – зробить це, які б на її шляху не були перепони. Незабаром Володимир збирається повернутись на фронт – тепер вже в якості водія. Активісти People's Project опублікували відео, у якому він розповів про свій досвід реабілітації:

Як повідомляв 5.ua, волонтери збирають кошти на біотех-реабілітацію іще двох поранених воїнів 19-ти та 44-х років, які зазнали важких травм кінцівок.

Попередній матеріал
На Закарпатті планують відкрити паромні переходи до Угорщини
Наступний матеріал
Адвокат "Небесної сотні": Зброя, з якої стріляли у євромайданівців, була знайдена в результаті спецоперації СБУ
Теги:
Loading...

Біотехнологія замість ампутацій: волонтери просять підтримки держави для поранених в АТО

Українські біотехнологи змогли врятувати від ампутації кінцівок 35 бійців

Волонтери скаржаться: бюрократія ВМС гальмує ремонт бойового корабля "Нетішин"

Волонтери передали медикам унікальний 3D-апарат для реабілітації поранених