peoplesproject.com

Волонтери просять допомогти: пораненим бійцям загрожує інвалідність без сучасного апарату Armeo Spring

  Відновити "хапальний рефлекс" бійцям може допомогти саме апарат Armeo Spring.

  Якщо основні рефлекторні рухи людини лікар може поновити завдяки сучасним технологіям, то в питанні хапального руху виникає глухий кут, тому й потрібет апарат Armeo Spring, йдеться на сайті волонтерської ініціативи People's Project.com.

  Волонтери пояснюють, що на сьогодні гостро стоїть питання реабілітації бійців АТО, в яких вражені функції верхніх кінцівок. Після лікування вони не зможуть влаштуватись на роботу, оскільки втратили можливість повноцінно керувати руками. По інвалідності їм видається державна допомога, але на життя її не вистачає. Хлопці вимушені шукати роботу, а це практично неможливо, і причиною тому стає інвалідність. Тому й настільки важливо відновити бійцям саме "хапальний рефлекс".

  В Україні жодна клініка не може похвалитись наявністю такої техніки. Апарат треба замовити негайно, поки імпортер пропонує велику знижку.

  Більш детальну інформацію про Armeo можна прочитати в розділі Реабілітація та відновлення руху пораненихArmeo Spring пристосований саме для відновлення верхніх кінцівок, що є найважливішим для соціальної адаптації. Засновника Центру  NODUS нейрохірург Олександр Кулик розповідає: "Нейрореабілітація для військових кардинально відрізняється від реабілітації цивільного населення. Для прикладу, техніка підходу до лікування в післяінсультних пацієнтів не може використовуватись для військових. Терапевтичні прийоми для відновлення функції руки бійцям не підходять. Всі вони мали важкі вогнепальні поранення, це вносить певні корективи в післягоспітальне лікування". "Сьогодні центр володіє техніками, які частково заміняють спеціальні сучасні апарати, але вони не є завершальними для пацієнта, оскільки немає прямого впливу на дрібну моторику", - наголошує нейрохірург.

  Всі, хто мають наслідки ушкодження центральної та периферичної нервової системи (проявляється руховим та чутливим дефіцитом верхніх кінцівок), а також ті, хто напрацьовує практику користування сучасними протезами, можуть повернутись до нормального життя за 3-4 місяці. Бійці АТО зможуть проходити безкоштовну реабілітацію в клініці NODUS.

  Кулик підкреслює: "Благодійний проект ми реалізуємо більше року, вже реабілітували 63 хворих бійців безкоштовно. Ми змогли в кожному випадку досягти перемоги. І впевнені, що цей прилад, котрий відновлює дрібну моторику – повертає до життя функцію рук, допоможе нам охопити ще більшу кількість пацієнтів. Тож на це наші великі сподівання, черга бійців дуже велика".

  Допомогти в придбанні апарату  для реабілітації бійців ми всі маємо саме зараз, знижка діє до кінця грудня. Так можна врятувати наших героїв від інвалідності.

  Як повідомляв 5.ua, наприкінці листопада волонтери створили проект реабілітації поранених героїв АТО. 

  ПриватБанк для переказу у гривнях

  Миколаївський обласний благодійний фонд “РЕГІОНАЛЬНИЙ ФОНД БЛАГОЧЕСТЯ”

  ПАО КБ ПриватБанк

  ОКПО: 36143302

  МФО: 326610

  Рахунок: 26008053213709

  Призначення платежу: Благодійний внесок. Реабілітація та відновлення руху поранених

  SWIFT-переказ у USD

  BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

  Account: UA803266100000026009053209659

  Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine

  Swift code: PBANUA2X

  Intermediary bank: JP Morgan Chase Bank, New York

  Swift code: CHASUS33

  Correspondent account: 001-1-000080

  Description: Donation for “Rehabilitation of Injured with Impaired Movement” project

  SWIFT-переказ у EUR

  BENEFICIARY: Charitable Foundation BLAGOCHESTA

  Account: UA413266100000026009053206287

  Bank of beneficiary: Privatbank,Ukraine

  Swift code: PBANUA2X

  Intermediary bank: Commerzbank AG,Germany

  Swift code: COBADEFF

  Correspondent account: 400 8867 00401

  Description: Donation for “Rehabilitation of Injured with Impaired Movement” project

  Попередній матеріал
  Франція завдала авіаударів по ІД в Іраку: передові позиції бойовиків знищені
  Наступний матеріал
  Країни ЄС подовжать санкції проти Росії - глава МЗС Іспанії
  Теги:
  Loading...