5.ua

У Вінниці лікують пораненого на Савур-Могилі неповнолітнього добровольця

  17-річний боєць підрозділу окремої сотні "Крим" нині одужує від поранення у вінницькому медичному центрі. До сотні неповнолітній Євген Гончаренко потрапив, приховавши свій вік.

  Сімнадцятирічний Євген Гончаренко – родом з Кіровоградщини. Під час подій на Євромайдані покинув навчання в 11-му класі та втік до Києва. Коли ж ситуація на Сході загострилася, захотів долучитися до добровольчого батальйону, однак через неповноліття хлопцю відмовили. До окремої сотні "Крим", що входить до складу батальйону "Дніпро", потрапив неправдою.

  "Ніхто не хотів брати, тому що був неповнолітній, тому довелося піти на таку хитрість – сказав, шо втратив паспорт і таким чином я попав у цей батальйон", – розповів юнак.

  Батькам хлопець сказав, що працює волонтером на Дніпропетровщині, а сам у складі окремої сотні "Крим" поїхав у зону АТО. Понад місяць Євген з побратимами обороняв Савур-Могилу на Донеччині.

  "В штурме он не участвовал. Сильно гарячий. Он всегда старался идти вперед, поэтому всегда надо было его сдерживать. Очень сложно было его – его надо было всегда держать рядом с собой", – описує підлеглого командир сотні "Крим" Іса. Бійці кажуть: юнак був із ними на рівних, і виявив себе справжнім чоловіком.

  Під час одного з артобстрілів терористами Савур-Могили Євген зазнав контузії. За наказом командира підрозділу, юного бійця доправили до Краматорська, звідти – до медичного центру у Вінниці. Там і стало відомо, що доброволець – неповнолітній.

  Медики кажуть: у молодому віці пластичність нервової системи – максимальна, і здатність до відновлення, тому перспективи повного одужання досить непогані. Тож, хлопець набирається сил. Найближчим часом його планують виписувати додому. Сам же Євген розмірковує, як знову потрапити до своїх побратимів, які несуть службу в зоні АТО.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У серпні українці сплатили понад 287 млн грн військового збору
  Наступний матеріал
  Власенко пропонує Раді ліквідувати суд, що судив Тимошенко
  Теги:
  Loading...