5.ua

У столичному військовому шпиталі зіграли 2 весілля

  У київському військовому шпиталі відіграли 2 весілля. Тяжкопоранені десантники із 79-ї бригади побралися зі своїми нареченими – двома Оленами. На власні весілля військові приїхали не на святково вбраних автівках, а на лікарняних ліжках. Піднятися із них зможуть лише за півтора роки. Вітала молодят і плакала уся лікарня.

  Олена – десантниця. Зі своїм коханим познайомилася на службі. Сашко навчав її стрибати з парашутом. Тепер вона вчитиме його ходити заново. У червні Сашко пішов у розвідку. Ворожа куля пробила ребра, зачепила легені та спинний мозок.

  "Та все нормально елки-палки. Жизнь продолжается. Свадебная машина вот у меня есть", – це наречений жартує про лікарняне ліжко. До весілля уже укомплектований – тільняшкою.

  Ще одна наречена – теж Олена. Зі своїм Русланом познайомилася в інтернеті, а "так" сказала по телефону. Майбутній чоловік зробив пропозицію з поля бою. У нього роздроблено 2 позвонки, пробита легеня і роздроблена права лопатка. Каже: "Был на БТРе. Произошел выстрел. Упал". Коли отямився – кохана вже сиділа поряд. "Взяла за руку, сказала, что все будет хорошо".

  Поранення чоловіків дівчат не відлякали. Навпаки – аби довести свою любов, весілля вирішили не відкладати.

  У медперсоналу – очі вже на мокрому місці. Дарують бійцям найпотрібніше зараз – спеціальні подушки і спеціальна білизна, тому що вони лежачі.

  Піднімають келих за здоров’я молодят і поранені товариші-десантники, і волонтер "Фенікс". Це він узяв 79-ту миколаївську бригаду під своє крило. Усіх, бійців, зокрема й цих хлопців, спорядив на Схід до зубів.

  Хлопцям уже збирають гроші на лікування. Поставити на ноги можуть у дорогому Ізраїлі.

  А весільне кидання букетів ледь не додало клієнтів відділенню травматології.

  Коли захисники України стануть на ноги – зі своїми дружинами мріють повінчатися. І повернутися до Збройних сил.

  Анастасія Бабенко, Денис Савченко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Києві буде створено Раду з розвитку міста
  Наступний матеріал
  У Чернівцях затримано хабарника з військомату, якій "відмазував" від несення служби в зоні АТО
  Теги:
  Loading...