Родіон Тристан 5.ua

Боєць АТО, якого поранило кулею ворожого снайпера, потребує допомоги

  Боєць ДУК "Правий сектор" Родіон Тристан, отримавши поранення у зоні АТО, очікує на численні операції, поки його близькі та волонтери збирають для нього гроші.

  Киянин Родіон - активний учасник Революції гідності, фаховий юрист, у 24 роки вирішив боронити Донбас і у березні пішов добровольцем. Але за кілька місяців ледь не загинув.

  "Снайпер влучив кулею калібру 12,7, МДЗ - так звана розривна куля, в прицільну планку автомата. Вибух, рикошет, уламки від кулі, уламки від автомата полетіли мені в обличчя", - розповідає боєць.

  Він переніс з десяток операцій у Дніпропетровському шпиталі. Родіону виймали уламки та оперували очі. Праве боєць втратив, лівим бачить лише частково. Нині у Родіона тимчасовий протез ока, який треба міняти щодва місяці. Попереду численні операції.

  Гроші на лікування для бійця збирають друзі та волонтери. Побратими навіть продали автомобіль свого підрозділу. І волонтери, і бійці з жалем відзначають - ті, кого війна не стосується, у періоди затишшя забувають про поранених вояків і події на Донбасі.

  • Картка для допомоги Родіону Тристану: Приватбанк 5168 7556 0511 1893 Тристан Тетяна

  Попередній матеріал
  Скандал в армії РФ: солдати відмовляються їхати до Сирії, Міноборони все заперечує
  Наступний матеріал
  New Horizons надіслав нові захопливі знімки Плутона
  Loading...