Єгор Замета 5.ua

Боєць 57-ї бригади 26-річний Єгор Замета потребує допомоги

Боєць АТО, який зазнав поранень від кулі зі зміщеним центром тяжіння, що заборонені у світі, потребує допомоги.

26-річному Єгору Заметі поцілив у живіт снайпер. У чоловіка пошкоджені внутрішні органи, він не може харчуватися. Стан після п'яти операцій залишається тяжким. Мати бійця почала збирати кошти на лікування сина за кордоном.

Зараз військовий лежить у реанімації Київського військового шпиталю. Єгор у тяжкому стані від початку вересня, після поранення, якого зазнав біля селища Зайцеве.

Наскрізне вогнепальне поранення живота з пошкодженням внутрішніх органів - діагноз Єгора. Куля, яку випустив снайпер, як каже лікар, зі зміщеним центром тяжіння. Боєць вже переніс п'ять складних операцій. Утім поліпшення поки що немає. Він не може ані їсти, ані пити.

"Отвір у наслідок травми - розрив кишки, тобто він втрачає їжу, втрачає воду, трошки виснажується. Але поки він компенсований медикаментозно. Попереднього хворого схожого ми відправляли в Канаду. Складно все, є надія, що він одужає. Він лікувався там рік", - говорить ,  старший ординатор головного військово-медичного центру Міністерства оборони України Віктор Колесник.

Лікують з такими травмами і в Ізраїлі, розповідає волонтер Тетяна. Коштом благодійників туди доправили іншого українського військовослужбовця. Мінімальна вартість лікування близько $100 тис.Таких коштів у родини немає. Сподіваються на допомогу небайдужих.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ

Номер рахунку мами бійця Світлани 4149 4978 3326 4163

та мобільний номер телефону мами 066-760-35-27

Світлана Рябошапка, Сергій Клименко, "5 канал".

Нагадаємо, 5.ua розповідав історію 25-річного бійця-волинянина, який підірвався на ворожій міні і потребує біотехнічної реабілітації.

Попередній матеріал
У Одеській області ліквідували корупційну схему на пункті пропуску "Кучурган"
Наступний матеріал
Якщо ситуація на Донбасі й далі загострюватиметься, Україна поверне на першу лінію оборони артилерію та міномети - Лисенко
Теги:
Loading...