Сергій Хрипко 5.ua

Боєць 30-ї механізованої бригади Сергій Храпко потребує протезування за кордоном

  Військовослужбовець зазнав численних поранень під час мінометного обстрілу в Артемівську. Нині ушпиталений у головному військовому госпіталі. Чоловік втратив ногу і руку. І щоб батько двох дітей міг повернутися до повноцінного життя, потрібне протезування за кордоном. Таких грошей родина Хрипків немає.

  До війни на Сході киянин Сергій Храпко збирав дитячі меблі для шкіл та садочків, ростив шестирічного сина і з дружиною чекав народження другої дитини. Та у січні його мобілізували до 30-ї механізованої бригади. 16 травня, в Артемівську що на Донечинні, Сергій та його побратими потрапили під мінометний обстріл. Чоловік дивом вижив, але втратив руку.

  Окрім руки, чоловік втратив ще й ліву ногу. Осколок міни влучив у тазостегновий суглоб, почалося зараження крові. Лікарям довелося повністю ампутувати ногу.

  На лікарняному ліжку головного військового шпиталю боєць вже три тижні. І щодня біля нього - його дружина: розповідає про домашні турботи, про сина і донечку.

  Наталія Храпко, дружина військовослужбовця:

  "Розповідаю про те, що одна росте балериною, другий - футболістом, тому нам треба ставити їх на ноги".

  Та щоб це реалізувати, спочатку потрібно поставити на ноги їхнього батька. Лікарі ж робити прогнози щодо підопічного поки не поспішають.

  Сергій Сапа, начальник відділення гнійної хірургії головного військового клінічного госпіталю

  "Зараз потрібно завершити із хірургічною частиною проблеми, тобто загоїти рани. І після цього вчити по новому пересуватися, саджати на сидячу каталочку".

  Після загоєння ран, Сергій потребуватиме протезування руки й ноги за кордоном. Скільки це коштує, дружина не береться казати, та знає, що це не дешево, і що така сума для сім'ї - непідйомна.

  Та все ж подружжя не втрачає віри. Попри біль і відсутність кінцівок, боєць впевнений - його діти будуть жити "тільки в складі України, єдиної і неподільної, без всіляких там "ЛНРів", "ДНРів".

  Діана Караульна, Олег Казикін, 5 канал

  Реквізити для перерахування коштів на допомогу бійцю:

  Номер картки "Приватбанку" - 4149 4978 3980 1752

  Храпко Наталія Анатоліївна (дружина військовослужбовця) 

  Попередній матеріал
  Донецький "Металург" припиняє існування і об'єднується з дніпродзержинською "Сталлю"
  Наступний матеріал
  Пожежа на нафтобазі: резервуар згас, проте загроза повторного самозагорання існує - ДСНС
  Теги:
  Loading...