Чорнобай 5.ua

126 бійців, поранених в зоні АТО, нині лікуються у медичних закладах Міноборони

  Ще 37 армійців перебувають під наглядом медиків за кордоном.

  126 військових, що були поранені у зоні проведення Антитерористичної операції, нині лікуються у медичних закладах Міністерства оборони. Ще 37 армійців перебувають під наглядом медиків за кордоном. Про це повідомив речник відомства Олексій Чорнобай.

  З його слів, цього року на медичне забезпечення Міністерство оборони отримало понад 240 млн грн. Зокрема, понад 195 млн грн – на оплату медикаментів, майже 12 млн грн – на ремонт медичної апаратури та закупівлю нового обладнання. Станом на 7 грудня з цих коштів використано майже 206 млн грн.

  Ще 2 млн 400 тис. грн на придбання медикаментів на рахунок Міністерства оборони переказали благодійники. "Крім того, до військово-медичних закладів та військових частин Збройних Сил України надходить благодійна допомога у натуральному вигляді. Станом на початок грудня, отримано медичне майно на суму понад 195 млн. грн", - зазначив Чорнобай.

  Речник також додав, що в санаторно-курортних закладах Міноборони перебувають 124 учасники АТО, які проходять реабілітаційне лікування. Всього з початку 2015 року реабілітацію пройшли1 тис. 744 військовослужбовця.

  Як повідомляв 5.ua, у Львові проходить реабілітацію 25-річний боєць ЗСУ Руслан Філіпсонов, який був тяжко поранений, коли витягав побратимів з-під обстрілу ворога. Відтоді чоловік переніс майже 50 операцій, двічі пережив стан клінічної смерті. Уже за два місяці Руслан Філіпсонов має почати ходити – йому знімуть гіпс. А потім ще одна операція в Австрії. Близькі Руслана просять допомогти зібрати кошти на її проведення.

  Попередній матеріал
  Україні треба виходити на ринки із сільськогосподарськими продуктами, а не сировиною – нардеп
  Наступний матеріал
  Україна має вести захисну інформаційну війну не тільки в межах країни, а й по всьому світу – нардеп
  Теги:
  Loading...