5 канал

Завтра Надія Савченко зустрінеться із сестрою

Завтра, 23 вересня, українська льотчиця, обвинувачена у вбивстві російських журналістів, Надія Савченко зустрінеться із сестрою Вірою Савченко.

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Підсумки дня" сказала Віра Савченко. "В нас завтра буде побачення, і нам дали дозвіл на побачення, і забрати певні речі, які Надя зробила своїми руками, вона просто від нудьги там вже виготовляє неймовірно красиві речі з кольорового паперу", - розповіла вона.

За словами Віри, Надія Савченко з легкістю пройде детектор брехні, який вона вимагає, аби "в суді її допитували з використанням детектора брехні та щоб так само допитували всіх свідків", оскільки не визнає своєї провини.

"Я, на жаль, була видалена з залу суду посеред засідання, так як я - свідок, і свідки не мають права бути на розпочатому суді до моменту їх допиту. Тому про детектор я чула тільки на словах, я знаю Надю, вона абсолютно за це, їй влаштовували детектор, коли її викрали тримали у Воронезькому готелі, і вона не боїться цього, і вона це пройде з легкістю", - запевнила вона.

Віра Савченко також підтвердила інформацію про те, що пресу до зали суду сьогодні не пустили: насилу впустили помічника Надії та одного родича, який приїхав підтримати українську льотчицю.

Попередній матеріал
Бєлькова: Основний ворог РФ - не вступ України в НАТО, а швидке проведення реформ в державі
Наступний матеріал
У Донецьку бойовики на Chrysler перевернули ВАЗ і протаранили тролейбус (фото)
Теги:
Loading...