Twitter / @GeoffPyatt

Засновниця російської телекомпанії "Рен-ТВ" закликає Путіна звільнити Савченко

  Іоена Лісневська пояснила, що цей її крок викликаний "нескінченним почуттям сорому" за все, що відбувається з Надією Савченко в Росії

  Засновниця російської телекомпанії "Рен-ТВ" Ірена Лісневська закликає президента Росії Путіна звільнити українську льотчицю Надію Савченко, яку судять в Росії за звинуваченням у вбивстві двох російських журналістів на Донбасі. Таку заяву Лісневська оприлюднила в неділю на своїй сторінці у Facebook.

  У відкритому листі Путіну Лісневська написала: "На очах в усього світу, в російській в'язниці, оголосивши сухе голодування, вмирає відважна жінка Надія Савченко. Я прошу, я закликаю до чогось людського, християнського, чоловічого, врешті-решт, у вас, щоб зупинити це свавілля і негайно обміняти Надію на російських військовополонених або амністувати своїм указом! Не принижуйте Росію, її чоловіків, її офіцерів, у яких ще залишилися уявлення про честь!"

  "І навіть якщо ви вважаєте українського офіцера, що захищає суверенітет своєї країни - ворогом, поважайте ворога! Я теж вважаю вас своїм ідейним ворогом, але дозвольте принаймні вважати Президента моєї країни - чоловіком!" - наголосила Лісневська.

  В інтерв'ю російській службі "Радио Свобода" Лісневська сказала, що цей її крок викликаний нескінченним почуттям сорому за все, що відбувається з Савченко в Росії.

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 6 березня 2016 року, акції на захист Савченко і з вимогами до Росії негайно звільнити її відбулися в Києві і ще низці міст України. Також акції на захист Савченко пройшли в російському Санкт-Петербурзі та у Празі.

  Попередній матеріал
  Південно-Західна залізниця до 8 березня змінила розклад руху приміських поїздів
  Наступний матеріал
  У Дніпропетровську сталася пожежа: горіли 100 кв. метрів Лоцманського узвозу
  Теги:
  Loading...

  Україна вийшла на підтримку Савченко

  Група українських лікарів готова виїхати в РФ для обстеження Савченко – речниця МЗС

  Російський омбудсмен розповіла про стан здоров'я Савченко

  Новіков: дискредитація російського суду – наш головний інструмент у справі Савченко

  "До повернення в Україну живою чи мертвою": Савченко розпочала сухе голодування

  У соцмережі опублікували текст останнього слова Надії Савченко