Савченко 5.ua

Захист Савченко має нові докази, які підтверджують алібі української льотчиці

  Про це в Києві заявив її адвокат Ілля Новіков.

  За його словами, йдеться про аматорське відео російського найманця, яке він змонтував і виклав у YouTube. Експертиза довела, що з цього відео неможливо точно встановити час зйомки, бо таймер на камері був збитий.

  "Українські експерти встановили, що на одному з кадрів, де добре видно сонце і тінь від предмета, за кутом падіння тіні точно встановлюється час, коли був зроблений цей кадр. А за співвідношенням часу запису кожного кадру дуже добре видно, що Надія була у полоні вже о 10:30. Таким чином захист має подвійне підкріплення алібі", - заявив адвокат Савченко Ілля Новіков.

  Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко перебуває у полоні в Росії від літа минулого року. Генпрокуратура РФ звинувачує її у вбивстві двох громадян Росії, замаху на вбивство та незаконному перетині кордону. Їй загрожує 25 років за ґратами - і це попри те, що на час загибелі кремлівських журналістів Надія Савченко вже перебувала у полоні бойовиків, тож не може бути причетною до їхньої загибелі. Суд над українкою має продовжитися 30 липня у Ростові-на-Дону.

  Попередній матеріал
  Microsoft випускає Windows 10
  Наступний матеріал
  В Одесі вуличні художники створюють стріт-арт площею 300 кв.м
  Теги:
  Loading...