Віра Савченко/Facebook

Захист допитає сестру Савченко на засіданні 7 грудня

  Захист планує допитати сестру української льотчиці Надії Савченко Віру на найближчому судовому засіданні, тобто 7 грудня.

  Обвинувачення надало останні свої докази, тепер черга за адвокатами Надії. Сьогодні по обіді захист надасть перелік свідків, а також докази непричетності Савченко до вбивства журналістів. Зараз у суді перерва.

  Зранку прокурори пропонували переглянути відео, на якому є кадри вибухів неподалік селища Металіст, що на Луганщині. Ще вчора цей запис був без звуку, сьогодні ж з'явився аудіосупровід, але окремим файлом, нібито фіксувався на мікрофон.

  Захист Савченко запідозрив фальсифікації та відкликав відео. Спочатку судді погоджувалися з такою вимогою, але під тиском прокурорів таки відхилили і почали перегляд.

  Надія за ґратами вже півтора року - від минулого літа. Суд намагається довести, що вона причетна до загибелі двох російських журналістів, однак докази свідчать, що на момент їхньої смерті Савченко вже була в полоні.

  Нагадаємо, у Росії відкрили кримінальне провадження щодо cестри Надії Савченко Віри. Її хочуть притягнути до відповідальності за неповагу до чеченського суду. 25 листопада Віру Савченко допитали в одному з кабінетів будівлі суду, де відбуваються слухання у справі Надії. Згодом сестру льотчиці відпустили під зобов'язання з'явитися на засідання суду.

  Попередній матеріал
  "ДНР" набирає цивільних на контрактну службу на 5 тис. грн: серед охочих є жінки
  Наступний матеріал
  СБУ на Київщині блокувала незаконну діяльність цеху з обробки бурштину (відео)
  Теги:
  Loading...