vkurse.ua

Єлісєєв просить ЄС посилити санкції щодо Росії через викрадення Савченко

  Представництво України при Євросоюзі звернулося до керівних європейських інституцій з проханням сприяти звільненню офіцера Збройних сил України Надії Савченко, яку захопили у полон терористи та утримують на території Росії.

  Про це повідомили у Представництві України при ЄС у Брюсселі, пише "Укрінформ".

  "Представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв звернувся до керівництва Єврокомісії та Європарламенту щодо ситуації, яка склалася у зв'язку з незаконним переміщенням та взяттям під варту на території РФ військовослужбовця Збройних сил України Надії Савченко, захопленої у червні представниками терористичних збройних формувань, що діють на сході України. Він закликав ЄС дати рішучу оцінку вказаним діям Москви, виявити принциповість у відстоюванні європейських цінностей та активно долучитися до заходів української сторони з метою негайного звільнення громадянки України", - розповіли дипломати.

  За словами Єлісєєва, чергове порушення Росією універсальних норм міжнародного права має стати каталізатором запровадження Європейським Союзом більш жорстких санкцій щодо РФ.

  Як повідомлялося, Надія Савченко, яку захопили терористи біля міста Щастя, що на Луганщині, тепер перебуває у СІЗО у Воронежі (Росія). Президент України Петро Порошенко доручив Генеральній прокуратурі та МЗС розібратися в ситуації зі Савченко.

  Попередній матеріал
  У Слов’янську ліквідували банду терористів і вилучили багато російської зброї
  Наступний матеріал
  У Лисичанську терористи викрали міліціонера
  Теги:
  Loading...