twitter / Moscow_advokat

Вашингтон закликав РФ негайно зняти усі обвинувачення з Надії Савченко

  У США заявляють, що судове переслідування є порушенням Мінських домовленостей, і закликають Росію негайно зняти усі обвинувачення з Надії Савченко та відпустити її до України.

  Речник державного департаменту Марк Тонер заявив, що обвинувачення не має жодних доказів, а саме судове переслідування є порушенням Мінських домовленостей, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Щодо початку суду над Надією Савченко, українською військовою, членом парламенту України, яку викрали проросійські сепаратисти в червні 2014 року, перевезли до Росії проти її волі та обвинуватили у вбивстві. Сполучені Штати залишаються глибоко занепокоєними рішенням Російської Федерації й далі розглядати цю безпідставну справу. Ми переконані, що єдиним реальним проявом правосуддя може стати негайне звільнення та повернення Надії Савченко додому. Це зобов'язання, яке Росія взяла на себе, коли підписала Мінські угоди", - зазначив речник державного департаменту США Марк Тонер.

  Нагадаємо, напередодні відбулося засідання суду по суті. Савченко назвала звинувачення брехливими, адже ніколи не стріляла у беззбройних та не була навідницею. А до полону потрапила ще до того, як загинули російські журналісти. Надія вимагає допитати її та свідків на детекторі брехні. У вівторок суд допитав представників сторони постраждалих. Українську ж бранку заслухають 29 вересня.

  Попередній матеріал
  Сьогодні засідання Кабміну відбудеться у Полтаві
  Наступний матеріал
  Президент відзначив нагородами 92 загиблих бійців ЗСУ
  Теги:
  Loading...