twitter.com/GlasnostGone

Український генконсул провідав Надію Савченко у СІЗО - стан здоров'я льотчиці погіршився

Російське МЗС досі не надало дозволу українськи лікарям оглянути Савченко, хоча відповідний запит був спрямований ще 5 березня

Стан Надії Савченко, яка перебуває у СІЗО Новочеркаська Ростовської області і від п'ятниці оголосила сухе голодування, погіршився. Про це генконсул України Віталій Москаленко "5 каналу" повідомив телефоном.

Бачився з нею Віталій Москаленко сьогодні вранці. У Надії тахікардія. Утім, припиняти голодування вона не має наміру і хоче виступити із заключним словом на судовому засіданні 9 березня. Окрім цього, Москаленко повідомив "5 каналу", що російське МЗС й дотепер не надало дозволу українським лікарям оглянути бранку, хоча відповідний запит був спрямований ще 5 березня.

Москаленко заявив: "Стан здоров'я нібито задовільний, але вже почалися деякі симптоми, притаманні людині, яка проводить сухе голодування. Тахікардія, блиск в очах, суха шкіра. Але має твердий намір 9 числа, якщо стан здоров'я їй дозволить, виступити зі своїм заключним словом на суді. Ми намагалися її упродовж півтори години відмовити від того, переконуючи, що вона вже перемогла і довела всім, що вона права, але вона стоїть на своєму - має твердий намір продовжувати голодування".

Як повідомляв 5.ua, сухе голодування Надія Савченко розпочала в п'ятницю, 4 березня 2016 року, після того як російський так званий суд відмовив їй у виголошені останнього слова. Українка заявила, що відмовлятиме в огляді російським медикам.

Попередній матеріал
У ГУР повідомили про чергові втрати російських військових на сході України
Наступний матеріал
В Авдіївці бойовики "ДНР" знову обстріляли будинки мирних мешканців - Аброськін
Теги:
Loading...

У центрі Гельсінкі відбулася акція за звільнення Савченко

Засновниця російської телекомпанії "Рен-ТВ" закликає Путіна звільнити Савченко

У мережі збирають підписи під відкритим листом до європейських лідерів щодо звільнення Савченко

Російський омбудсмен розповіла про стан здоров'я Савченко

Сьогодні на Майдані Незалежності розпочнеться акція "Свободу Савченко!"

Захист Савченко вимагає від російського омбудсмена надати інформацію про стан здоров'я українки