5.ua

Українські дипломати і адвокати вимагають звільнити Надію Савченко

  Адвокати української льотчиці Надії Савченко, яка перебуває у воронезькому СІЗО, вимагатимуть скасувати її арешт та проситимуть дозволу взяти її на поруки.

  Таке заявив директор департаменту консульської служби МВС Андрій Сибіга. З його слів, захисники також роблять усе можливе, щоб було відкрите кримінальне провадження за фактом викрадення Надії. Дипломати ж, зі свого боку, вимагають від Росії пояснень та звільнення льотчиці.

  "Ми вимагаємо безумовного повернення Надії до України. Ми вимагаємо пояснень. Ті пояснення, які ми отримали – вони не можуть задовольнити, за ними прослідковується спроба сфабрикувати справу. Ми ставимо зараз питання про її звільнення, а також про звільнення на поруки, щоби її подальше перебування там не було пов’яне з перебуванням під вартою", – заявив Андрій Сибіга.

  Нагадаємо, 31-річна льотчиця ЗСУ, яка воювала у зоні АТО в ролі бійця добровольчого батальйону "Айдар", потрапила у полон до терористів у червні. У липні з'ясувалося, що її перевезли до воронезького СІЗО. Савченко, нібито, перетнула кордон, як біженка, і вже на території Федерації її затримали правоохоронці. Сама льотчиця за першої ж нагоди спростувала ці вигадки, і повідомила, що її вивезли силоміць терористи із мішком на голові та у кайданках, та передали путінським каральним органам. Нині Надія Савченко заарештована російським судом за підозрою у справі про вбивство російських журналістів.

  Попередній матеріал
  Батальйону "Чернігів" МВС надало автотехніку, яка не одразу доїхала до місяця АТО
  Наступний матеріал
  Вночі на Майдані пролунали вибухи - є поранений
  Теги:
  Loading...