Facebook / МФО Рівні можливості

У ЄС вимагають негайно звільнити Надію Савченко

    Євросоюз вимагає негайно звільнити Надію Савченко

    Європейська служба зовнішньої діяльності у понеділок, 7 березня, поширила заяву з вимогою негайно звільнити українську бранку Надію Савченко. Про це повідомляє "Укрінформ".

    "Повідомлення про сухе голодування Надії Савченко викликають надзвичайне занепокоєння. Європейський Союз продовжує закликати до негайного звільнення Надії Савченко", - заявили у ЄС.

    Крім того, в поширеній заяві наголошується, що Росія несе відповідальність за стан здоров'я та дотримання прав людини осіб, яких вона ув'язнила.

    Зазначимо, раніше Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС, які сьогодні зібралися у Брюсселі, посилити тиск на РФ задля звільнення Надії Савченко.

    Як повідомляв 5.ua, українська льотчиця Надія Савченко написала у СІЗО коротке повідомлення. У своєму зверненні вона зазначила, що виходитиме на волю лише на своїх умовах. "Тепер я буду виходити із в'язниці на своїх умовах, щоб всьому світові показати, що Росію можна скрутити в баранячий ріг, якщо не боятися і бути незламною як я", - написала льотчиця. 

    Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше, 7 березня, Надію Савченко у СІЗО провідав український генконсул. Він повідомив, що стан здоров'я льотчиці погіршився.

    Попередній матеріал
    Ірак оголосив про масштабні наступальні операції проти ІД
    Наступний матеріал
    Голова торгової палати Британії пішов у відставку через невдале висловлювання
    Теги:
    Loading...

    Акція на підтримку Надії Савченко буде останньою перед її звільненням - Фейгін

    Сестра української льотчиці прокоментувала петицію про звільнення Надії Савченко

    Савченко у СІЗО відвідав священник

    Порошенко закликав лідерів країн ЄС, які сьогодні зібралися в Брюсселі, посилити тиск на РФ задля звільнення Надії Савченко

    "Я покажу всьому світу, що Росію можна скрутити в баранячий ріг" - Савченко передала із СІЗО нового листа

    5 канал - трансляція наживо