twitter.com/GlasnostGone

У російському Донецьку завершується суд у справі Надії Савченко

  Захист завершує процес представлення доказів

  Останнє клопотання адвокатів відхилили. Вони хотіли призначити експертизу відео, відзнятого у день загибелі російських журналістів. Обвинувачення стверджує, що це неможливо, попри те, що експерт Валер'ян Семенцов, запрошений прокурорами, стверджував протилежне.

  Час на відео, встановив Семенцов, збігся з даними захисту. Прокурори стверджують, що кадри непридатні для експертизи, бо фотоапарат був зламаний.

  Зараз суд продовжився після півторагодинної перерви. Прокурори вносять доповнення. Серед них клопотання про долучення до справи відповіді України на запити з Росії та притягнення до дисциплінарної відповідальності астронома Вознякову, бо нібито вона не мала права перебувати у суді.

  Нагадаю, українську льотчицю Надію Савченко звинувачують у вбивстві російських журналістів. Підсудна звинувачення відкидає - бо на мить смерті медійників уже була у полоні бойовиків.

  Нагадаємо, у Європі активісти оголосили голодування на знак солідарності з Надією Савченко. До акції під назвою "Волю Надії Савченко – голодування" може приєднатись будь-хто і будь-де в Європі, на день, два чи символічно на кілька годин.

  Попередній матеріал
  Лисенко: Інтенсивні мінометні обстріли відбуваються на усіх напрямках
  Наступний матеріал
  За минулу добу поранено двох військовослужбовців, один з них підірвався на міні - штаб АТО
  Теги:
  Loading...

  Адвокат Савченко прокоментував слова Путіна про "підрив поваги до суду РФ"

  У Європі активісти оголосили голодування на знак солідарності з Надією Савченко

  Захист Савченко завершує представляти докази невинуватості української льотчиці

  Савченко звільнять незалежно від вироку - Фейгін