openrussia.org

У Росії активісти створили комікс про абсурдність суду над Савченко

Комікс має назву "Процес" і складається з трьох частин: "Перше засідання", "Допит Савченко" та "Потерпілі".

Російська громадська організація "Відкрита Росія" створила спецпроект, присвячений українській льотчиці, народному депутату й делегату ПАРЄ Надії Савченко, яку вже понад рік утримують у СІЗО в Росії. В одному з розділів проекту у вигляді коміксів розповідається про суд над українкою.

Комікс має назву "Процес" та складається із трьох частин: "Перше засідання", "Допит Савченко" та "Потерпілі", в яких описані останні засідання суду в справі Савченко.

Малюнки з короткими текстівками-репліками учасників засідання зображують абсурдність правоохоронної системи Російської Федерації. Так серед персонажів – судді, що постійно відхиляють стороні захисту в обґрунтованих клопотаннях, свідки, які не наводять жодних конкретних фактів. На противагу їм – персонажі Савченко та її адвокатів.

openrussia.org

Увесь комікс можна переглянути за посиланням. До спецпроекту входить також розділ "Справа", який у хронологічному порядку відтворює головні події "найгучнішого", за словами авторів, судового процесу року.

Як повідомляв 5.ua, громадська організація "Відкрита Росія" оприлюднила відео, на якому видно, як бойовики "ЛНР" схопили Надію Савченко. "Це сталося в результаті бою поруч із селищем Металіст під Луганськом. Битву знімав на відеокамеру російський доброволець Єгор Русский", - ідеться в повідомленні організації, заснованої акціонерами нафтової компанії ЮКОС і групою приватних осіб у 2001 році.

Попередній матеріал
Російські літаки завдали ще 30 авіаударів по Сирії (відео)
Наступний матеріал
Експерт про сирійський конфлікт: Росія хоче перешкодити поставкам катарського газу до Європи
Теги:
Loading...