Савченко_акція 5.ua

У Києві відбулася акція "Свободу Надії"

Під посольством Росії в Києві тисячі людей вимагали від Путіна негайно звільнити Надію Савченко

Акція "Свободу Надії" відбулася у столиці. На підтримку Надії Савченко під посольством Росії зібралося близько тисячі людей. Серед них - народні депутати, активісти, правозахисники та прості кияни. Вони вимагали від президента Росії Володимира Путіна негайно звільнити українську льотчицю.

"В цій акції я повинна взяти участь як ніхто інший, тому що я розумію Надю як ніхто інший, як це тяжко, коли всі навколо вважають тебе ворогом", - сказала недавно визволена з ворожої неволі журналістка Марія Варфоломєєва. 

Учасники акції підписали відповідну петицію. Групі народних депутатів вдалося потрапити до відомства через службовий вхід та передати документ представникам російського посольства. Ті пообіцяли вже сьогодні передати петицію за призначенням.

"Передали петицію першому секретарю посольства Росії в Україні, він його переглянув бігло і пообіцяв в найкоротший термін - сьогодні до вечора - передати петицію керівництву Росії", - зазначив народний депутат України Ігор Луценко.

Напередодні Президент України Петро Порошенко закликав лідерів країн ЄС та США посилити тиск на РФ задля звільнення української льотчиці. Представники Євросоюзу і Сполучених Штатів висунули вимоги до РФ щодо негайного звільнення викраденої українки. 

Попередній матеріал
Генконсул України в Ростові-на-Дону знову відвідав Савченко
Наступний матеріал
У Лондоні українці пікетували посольство Росії
Теги:
Loading...

Генконсул України в Ростові-на-Дону знову відвідав Савченко

У Миколаєві відбувся молебень за повернення Савченко до України

"Врятуйте мою дитину": мама Надії Савченко звернулася до світових лідерів

В найближчі години до Савченко виїде група українських лікарів

США ще раз закликали Росію звільнити Савченко

5 канал - трансляція наживо