савченко 5.ua

Суд відмовив Савченко у запиті в ПАРЄ на імунітет

  Донецький суд у Ростовській області (РФ) відхилив клопотання захисту народної депутатки льотчиці Надії Савченко щодо надсилання запиту в ПАРЄ на її імунітет як делегата.

  Про це на своїй сторінці у twitter повідомив один із адвокатів льотчиці Марк Фейгін.

  Крім того, адвокат заявив, що "захистові Савченко поки що відмовлено у всіх її клопотаннях. Залишилися три: про трьох суддів, про виключення доказів і про виклик свідків". Також, за словами адвоката, "Плотницький (Ігор Плотницький - сепаратист, "голова Ради Міністрів" терористичної організації "ЛНР" - 5.ua) заявляв, що Савченко він особисто відпустив з полону 23 червня 2014 року".

  Згодом Фейгін заявив, що "обвинувачення погодилося з клопотанням захисту про розгляд справи Савченко колегією з трьох суддів".

  Як відомо, слідчий комітет Росії вважає Савченко винною у вбивстві двох російських журналістів, замаху на життя кількох жителів Луганської області, які могли постраждати в результаті нібито скорегованого нею артобстрілу, а також у незаконному перетині російського кордону. Савченко своєї провини не визнає. 

  За інформацією "Радіо Свобода", адвокати української льотчиці заявляли, що проводити розгляд на кордоні з Україною небезпечно, нелогічно і непрактично, і просили, щоб справу повернули до Москви. Сама Надія Савченко, коли дізналася, що її повезуть до Донецька, склала заповіт і написала Генсеку ООН Бан Кі-муну, попросивши його звернутися до керівництва Росії з пропозицією перенести слухання до Москви.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні, 15 вересня 2015 року, захист Савченко підготував клопотання до суду про повернення справи прокурору. Також адвокати підготували клопотання про запит в ПАРЄ щодо імунітету, про розгляд справи делегацією з трьох суддів, про вилучення з матеріалів справи звинувачення про обстріл мирного населення та про виклик на допит одного з колишніх лідерів "ЛНР" Валерія Болотова. Як відомо, раніше суд задовольнив клопотання прокурора про продовження терміну арешту Савченко ще на півроку. 

  Попередній матеріал
  Прийняття бюджету-2016 буде напруженим – експерт
  Наступний матеріал
  МВФ є найважливішим стримувальним чинником для бажання політиків сподобатися виборцю – експерт
  Теги:
  Loading...