radiosvoboda.org

Суд відхилив прохання захисту Савченко про відвід усієї суддівської колегії

  Суд відхилив прохання захисту полоненої української льотчиці Надії Савченко про відвід усієї суддівської колегії, яка розглядає її справу.

  Адвокати спирались на те, що суд не чує їхніх аргументів. У своєму Twitteri Фейгін написав: "Плотницький хоче виступати на закритому засіданні. Вимагає видалити публіку і пресу. Все складається, як і прогнозувалося. Боїться ЗМІ!" Після 20-хвилинної наради суд все таки закрив засідання.

  Крім того, вважають, судді наперед налаштовані на звинувачення та засудження. Сама Надія Савченко підтримала заяву захисту і назвала суддів та прокурора маріонетками. Льотчиця попросила їх піти, хоча каже, що вона розуміє, що на місце так званих правників прийдуть такі самі.

  Надію Савченко звинувачують у вбивстві працівників російського телебачення й незаконному перетині російського кордону влітку 2014 року. Вона ж називає усі закиди безглуздими.

  Як повідомляв 5.ua, захист викраденої української льотчиці Надії Савченко переконаний, що вже в новому році вона зможе повернутися в Україну.

  Нагадаємо, захисник Надії Савченко Марк Фейгін оприлюднив усі матеріали справи проти затриманої української льотчиці.

  Попередній матеріал
  МОЗ блокувало поставки в Україну небезпечного для здоров'я дітей дієтичного харчування російського виробництва
  Наступний матеріал
  Державна інформполітика в умовах російсько-українського протистояння - погляд науковця
  Теги:
  Loading...