Савченко 5.ua

Суд над українською льотчицею Надією Савченко на сьогодні завершив роботу і продовжиться завтра

  У Донецькому міському суді Ростовської області на нинішньому засіданні представники Феміди відмовились долучити до справи документи, які підтверджують алібі Надії Савченко.

  Зокрема, захисту відмовили у допиті експерта Макєєва, повідомляє видання "Медиазона".

  Експерт встановив, що відео льотчиці у полоні сепаратистів відзняте 16 червня 2014 року, а це за добу до загибелі російських журналістів. Особи, котрі в Росії вважаються суддями, пояснюють свої дії тим, що не розуміють, до якої експертної організації належить Макєєв.

  Окім того, люди в мантіях відмовляються розглядати документи з Генпрокуратури України. А вони саме містять протоколи допитів свідків, постанови експертиз українських фахівців, які доводять невинуватість Савченко. Відхив суд і клопотання про залучення до справи Олександра Плахотнюка, який мав би стати громадським захисником льотчиці. Він представляє інтереси Надії Савченко у справі про її викрадення, яке розслідує СБУ. 

  Як повідомляв 5.ua, раніше сьогодні, 16 грудня, адвокат української льотчиці Микола Полозов заявив, що Надію Савченко звільнять із російського ув'язнення лише за умови політичного тиску. 

  Попередній матеріал
  Сьогодні ворожі снайпери прицільно обстрілювали позиції сил АТО в Пісках та Опитному - штаб
  Наступний матеріал
  Нова гра від Google перетворить звичайний смартфон на джедайський меч
  Теги:
  Loading...