Марк Фейгін / Twitter

Суд Донецька не хоче займатися справою Савченко – Фейгін

Суд міста Донецька Ростовської області РФ задовольнив прохання захисту про відкладення розгляду справи Савченко до розгляду Ростовським обласним судом протесту захисту щодо розгляду справи української льотчиці в Ростовській області.

Про це в ході телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" заявив адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

"Ми заявили прохання про відкладення розгляду справи в суді, поки інший суд не розгляне нашої скарги про рішення про підсудність. Тому що сторона захисту вважає, що підсудність має бути в Москві, а не в Донецьку Ростовської області. Враховуючи, що закон дає такі підстави, місцевий суд, як мені здається, з великим бажанням задовольнив це прохання, поки обласний суд не розгляне скаргу", - твердить адвокат.

За його словами, законних підстав проведення суду в Москві значно більше, ніж у Ростовській області.

"Не дивно, що місцевий суд не дуже хоче займатися цією справою. На це є процесуальні причини. Будемо чекати рішення Ростовського суду. Не хочу прогнозувати майбутнє рішення, не дивлячись на те, яка є нинішня судова система Росії, але законних підстав проведення суду в Москві значно більше, ніж у Донецьку Ростовської області", - сказав Фейгін.

Нагадаємо, слідчий комітет Росії завершив розслідування кримінальної справи щодо Надії Савченко. Їй закидають причетність до вбивства російських журналістів незаконний перетин російського кордону. Надії Савченко загрожує 25 років за ґратами.  Генпрокуратура України заявила про готовність висунути підозри сімом російським службовцям у зв'язку з незаконним утриманням під вартою Савченко в Російській Федерації. Серед підозрюваних працівники Слідчого комітету Росії, судді, які виносили рішення про арешт Савченко, та високопоставлені російські чиновники.
Попередній матеріал
Представник британського слідства: Убивство Литвиненка не могло відбутися без участі Кремля
Наступний матеріал
На Житомирщині СБУ вилучила понад 40 кг бурштину
Теги:
Loading...