radiosvoboda.org

Сьогодні на засіданні у справі Савченко суд слухатиме аргументи обвинувачення та захисту

  Засідання у справі Надії Савченко розпочнеться в російському Донецьку об 11:00 годині за київським часом.

  На попередньому засіданні, у понеділок, допитували нібито експерта-артилериста, за висновком якого Савченко, начебто, могла коригувати вогонь української артилерії, що й призвело до смерті російських журналістів.

  Зі слів Марка Фейгіна, цей експерт прямих доказів причетності Савченко до процесу корегування так і не надав. Захист українки наполягає, що вона потрапила в полон на півтори години раніше, більше того, на той момент у Савченко було вогнепальне поранення руки, тож корегувати вогонь вона не могла фізично.

  Зазначимо, Савченко вже півтора року за ґратами в Росії. Те, що в Росії вважають судом, намагається довести, що вона винна в загибелі двох російських журналістів.

  Нагадаємо, у Росії відкрили кримінальне провадження щодо cестри Надії Савченко Віри. Її хочуть притягнути до відповідальності за неповагу до чеченського суду. 25 листопада Віру Савченко допитали в одному з кабінетів будівлі суду, де відбуваються слухання у справі Надії. Згодом сестру льотчиці відпустили під зобов'язання з'явитися на засідання суду.

  Попередній матеріал
  Служба безпеки піймала на хабарі полковника поліції
  Наступний матеріал
  НАТО підтверджує гарантії безпеки Туреччини - Столтенберг
  Теги:
  Loading...