Савченко 5.ua

Сьогодні на засіданні суду у справі Савченко будуть присутні дипломати і журналісти

  Розгляд справи Надії Савченко по суті має розпочатися у ці хвилини в Ростовської області в Донецьку.

  Цього разу засідання буде відкритим, на нього мають пустити дипломатів і журналістів, а також сестру полоненої Віру. Cаму Надію вже доставили до зали суду. Довкола будівлі посилили заходи безпеки й навіть частково перекрили рух транспорту на проспекті поряд. Поки що всередину пускають лише журналістів.

  На сьогоднішньому засіданні трійка суддів має встановити порядок, в якому представлятимуть докази. За законом, спочатку має виступати сторона обвинувачення, а потім захисту. На процесі будуть присутніми всі три адвокати українки. Вони вимагатимуть, щоб Надію допитали якомога раніше, щоб довести, що аргументи обвинувачення не мають нічого спільного з правдою.

  Про такі плани заявив адвокат Савченко Марк Фейгін. Крім того, захист планує допитати ватажків із так званої "ЛНР" Ігоря Плотницького та Валерія Болотова. Адже їхні свідчення суперечливі.

  Нагадаємо, українську льотчицю Надію Савченко захопили в полон торік у червні. Їй закидають вбивство двох російських журналістів, замах на вбивство і незаконний перетин кордону. Захист наводить докази, які спростовують всі ці закиди і наголошує, що вбивства журналістів сталися вже після того, як Надію викрали з території України і примусово привезли в Росію.

  Попередній матеріал
  На Луганщині внаслідок підриву на розтяжці загинув військовослужбовець, ще один поранений
  Наступний матеріал
  У Львові Президент присвоїв статус Національної академії сухопутних військ
  Теги:
  Loading...